Novotný nábytok - logo
slider-image1 slider-image2 slider-image3 slider-image4 slider-image5

Spálňové zostavy

Na základe dopytu našich spokojných zákazníkov, sme rozšírili náš výrobný program a začali sme s výrobou zostáv do obývačky či spálne, detskej izby, predsiene alebo pracovne, písacie stoly s kontajnermi, obložkové zárubne, knihovne, komódy, manželské postele, nočné stolíky, policové systémy a iný nábytok podľa želania zákazníkov. Spoločne nájdeme riešenie pre Váš priestor.

Spálne by mali byť miestom, ktoré navodia pocit bezpečia a pohody. Trávime v nich až tretinu života. Jednou z najväčších požiadaviek na nábytok v modernej spálni je jednoduchosť, s ktorou je možné ľahšie kombinovať jednotlivé prvky. Dávame si záležať na bezchybnej povrchovej úprave, ktorá je základ toho, aby nábytok do spálne vydržal slúžiť dlhé roky.

V našej ponuke nájdete postele, šatníkové skrine ale aj komody a rôzne úložné priestory. Výroba je pre nás poslaním, každý kus nábytku je jedinečný svojou unikátnou kresbou dreva. Vyberte si zo širokej farebnej škály korpusov a dvierkoviny a množstva doplnkov vrátane úchytiek, skla, výsuvov, kovania…